Hacı Şakir şampuan ve saç kremlerine yeni formül, yepyeni ambalaj…

Türkiye'de temizliğin geleneksel ve güvenilir ismi Hacı Şakir, şampuan ve saç kremlerini baştan aşağı yeniledi. Üstelik şampuan ailesine üç de yeni ürün eklendi...

09.01.2008 - 14:43 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Türkiye’de temizliğin geleneksel ve güvenilir ismi Hacı Şakir, şampuan ve saç kremlerini baştan aşağı yeniledi. Üstelik şampuan ailesine üç de yeni ürün eklendi…

Bir asırdır doğal güzelliğin kaynağı olan Hacı Şakir’in şampuan ve saç kremleri, besleyici proteinler içeren yeni formül ve yepyeni ambalajlarıyla şimdi çok daha modern, çekici ve göz alıcı. Üç yeni çeşitle de (üzüm, bal özü, nar) zenginleştirilen Hacı Şakir şampuan ve saç kremleri, saçları kökten uca sağlıkla besliyor.

Hacı Şakir şampuan ve saç kremleri ambalajlarında, saflık ve doğallığın rengi beyaz tercih ediliyor.

Sağlıklı saçların saf güzelliği için 3 yeni çeşit…
Sağlıklı saçların saf güzelliği için yepyeni üç çeşit daha sunan Hacı Şakir, Üzüm (boyalı saçlar için), Bal Özü (ince telli, zayıf saçlar için) ve Nar (boyalı saçlar için+2’si 1 arada) çeşitleriyle farklı saç tiplerine hitap ediyor.

Her saça ayrı bir Hacı Şakir…
Besleyici proteinler içeren yeni formülüyle saçlara kökten uca bakım yapan Hacı Şakir şampuanlar, Hindistan Cevizi Sütü (normal saçlar için+2’si 1 arada), Badem Sütü (kuru, yıpranmış saçlar için+2’si 1 arada), Adaçayı (çabuk kepeklenen saçlar için), Zeytinyağı (tüm saç tipleri için+2’si 1 arada), Limon (yağlı saçlar için), Kına (mat ve cansız saçlar için saç kremi) ve Bal Özü (tüm saç tipleri için saç kremi) çeşitleri ile her saç tipine hitap ediyor.

Satış fiyatı: Şampuan 3,65
Saç Kremi 3,10

Bilgi için: MPR Halkla İlişkiler

0212 212 34 60

İlknur Akgül Ardıç

Medya Danışmanı

[email protected]

Pınar Yoluç
Halkla İlişkiler Yöneticisi
[email protected]