Gusta ve Mariachi’ye ödül

Stevie Awards tarafından verilen Uluslararası İş Dünyası Ödülleri’nde Efes Türkiye’nin yerel markalarından...

19.07.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Stevie Awards tarafından verilen Uluslararası İş Dünyası Ödülleri’nde Efes Türkiye’nin yerel markalarından Gusta markası, en iyi pazarlama kampanyası kategorisinde Stevie Award ödülüne sahip olurken, Mariachi markası aynı kategoride “Onur” ödülüne layık görüldü.
Dünya’nın en prestijli iş dünyası ödülleri olan Stevie International Bussiness Awards’da Gusta markası GustaMap ve Gusta Expert uygulamalarıyla, Mariachi markası ise Mariachi Mood Maker projesi ile Pazarlama Ödülleri kategorisinde yılın en iyi pazarlama kampanyası ödülünü almaya hak kazandı.

Bu yıl yedincisi düzenlenen ve iş dünyasındaki birçok başarının farklı alanlarda ödüllendirildiği tek küresel organizasyon olan Stevie Awards’da Gusta’nın GustaMap ve Gusta Expert uygulamalarından oluşan pazarlama kampanyası ana ödüle layık görüldü. Gusta’nın, hayattan tat almayı bilenler için tasarlamış olduğu bir sosyal paylaşım ağı olan GustaMap, kişilerin her zaman dilediği yerde deneyimlerini, hoş bir müziği ya da mekânı, kısacası hayata dair her anı paylaşabileceği eğlenceli bir yaşam haritasıdır. Bu tecrübeyi gerçeğe dönüştüren ise seçilmiş restoran ve barlarda görev alan eğitimli Gusta Eksper’lerdir. Gusta Eksperler tüketicilere menüdeki yiyeceklerden Gusta ile uyumlu olabilecek öneriler sunmaktadır.

Efes’in yerel markalarından biri olan Mariachi’nin Onur Ödülü’nü aldığı proje ise eğlence ve sürprizlerle dolu Mariachi’nin Mood Maker ve Smirting uygulamalarından oluşuyor. Mariachi bu uygulamalarıyla eğlenceli dünyasını, parti ruhunu, sürprizlere ve eğlenceye bayılan tarzını herkes ile paylaşma şansını yakalamaya yarayacak renkli oyunu ve aktiviteleriyle tüketici ile buluşuyor. Yazlık mekânlarda yaygınlaştırdığı Mood Maker konseptini Smirting ile birleştiriyor.   Kapalı mekânlardaki sigara yasağından sonra ortaya çıkan yeni sosyalleşme alanı olan kapı önlerine Mariachi ekibi Smirting aktivitesi ile eğlence getiriyor.
Yedinci kez düzenlenecek olan Stevie Awards ödül töreni tüm kazananların katılımı ile 27 Eylül 2010’da İstanbul’da gerçekleştirilecek.