Gürcan Karakaş kıdemli başkan yardımcılığı görevine atandı

1 Eylül 2004 tarihinden bu yana Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş.' nin Genel Müdürlüğünü yürüten Gürcan Karakaş; 1 Eylül 2007 itibariyle Bosch' un Automotive Aftermarket İşkolu'nun Almanya merkezinde, kıdemli başkan yardımcılığı görevine atandı.

13.06.2007 - 16:40 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

1 Eylül 2004 tarihinden bu yana Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ nin Genel Müdürlüğünü yürüten Gürcan Karakaş; 1 Eylül 2007 itibariyle Bosch’ un Automotive Aftermarket İşkolu’nun Almanya merkezinde, kıdemli başkan yardımcılığı görevine atandı.

1965 doğumlu olan ve ODTÜ Makina Mühendisliği bölümünden 1988 yılında mezun olan Karakaş, 1990 yılından beri Bosch Grubu’nda çalışıyor. Eylül 2002 – 2004 tarihleri arasında şirketin satış ve pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak atanan Karakaş, 1 Eylül 2004 tarihinden beri Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü olarak çalışıyordu.

Gürcan Karakaş; Türkiye’ deki Bosch Grubu şirketleri arasında yer alan BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş, Bosch Rexroth A.Ş., Bosch Fren Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş ve Bosch Isıtma Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ nin yönetim kurullarında yer alıyor. Karakaş’ ın ayrıca, Alman Türk Sanayi ve Ticaret Odası Başkanvekilliği, Taysad Danışma Destek Kurulu Üyeliği, TOBB Otomotiv Yan Sanayi Sektör Meclisi Üyeliği, YASED ve KALDER üyelikleri bulunuyor.