Grup 7’ye yeni müşteri

Grup 7 İletişim Danışmanlığı, Türkiye’de sermaye piyasası aracılık faaliyet yetki belgesine sahip tüm banka ve aracı kurumları bünyesinde bulunduran Türkiye Sermaye Piyasası Aracı Kuruluşları Birliği’ne (TSPAKB) iletişim danışmanlığı hizmeti vermeye başladı.

03.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Facebook
Twitter
Share on LinkedIn
+

Grup 7 İletişim Danışmanlığı, Türkiye’de sermaye piyasası aracılık faaliyet yetki belgesine sahip tüm banka ve aracı kurumları bünyesinde bulunduran Türkiye Sermaye Piyasası Aracı Kuruluşları Birliği’ne (TSPAKB) iletişim danışmanlığı hizmeti vermeye başladı. Grup 7, özdüzenleyici bir meslek kuruluşu olan TSPAKB’ye Ekim ayı itibariyle stratejik iletişim, medya ilişkileri ve proje yönetimi alanlarında danışmanlık yapacak.

Ekim ayından itibaren dünyanın pek çok ülkesinde gayrımenkul yatırım danışmanlığı yapan London Property Dimensions ile proje bazlı çalışmaya başlayan Grup 7, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Art Bosphorus Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı’nın iletişim danışmanlığını da üstlendi.

1991 yılından beri faaliyet gösteren Grup 7’nin sürekli hizmet verdiği müşteriler arasında Alarko Carrier, Aydınlı Grup, DASK, Dentistanbul, Eureko Sigorta, Finansbank, Halkbank, Kale Grubu, Kale Kilit, Lilly İlaç, Opet, RWE, Sabancı Vakfı, Sağlıklı Tavuk Bilgi Platformu, Sütaş, Tesco Kipa, Türkiye Bankalar Birliği, TÜSİAD, Vestel, Visa Europe, Zorlu Holding ve Zorlu Enerji gibi marka ve kuruluşlar yer alıyor.

Facebook
Twitter
Share on LinkedIn
+