Gözalan Şirketler’e yeni grup pazarlama müdürü

Converse, Columbia, Mustang Jeans markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapan şirketin pazarlama müdürü Aysun Hergülman oldu.

29.01.2013 - 11:06 | MediaCat

Aysun Hergülman
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
+

Converse, Columbia ve Mustang Jeans markalarının grup pazarlama müdürü Aysun Hergülman oldu.

Converse, Columbia ve Mustang Jeans markalarının Türkiye ve Türkî Cumhuriyetler hazır giyim ve perakende distribütörlüğünü yapan Gözalan Şirketleri Topluluğu’nun yeni grup pazarlama müdürü görevine daha önce perakende sektöründe birçok markada deneyime sahip Aysun Hergülman getirildi.

1995 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olan Hergülman, kariyerine Türksan Turizm’de marka müdürü olarak başladı. Hergülman, daha sonra Swatch ve Calvin Klein markalarının reklam ve halkla ilişkiler müdürü olarak kariyerine devam etti. Aysun Hergülman 2005-2008 yılları arasında Eren Holding bünyesinde bulunan Burberry’nin marka müdürü olarak görev aldı. 2008 yılında Fiba Perakende Grubu’nda Marks & Spencer pazarlama sorumlusu olarak göreve başlayan Hergülman, 2012 yılında aynı grubun bünyesinde bulunan Gap ve Banana Republic markalarının pazarlama sorumlusu görevine getirildi.

Aysun Hergülman, 2012 yılı Aralık ayı itibariyle Gözalan Şirketler Topluluğu’nun perakende ve hazır giyimde distribütörlüğünü yaptığı Converse, Columbia ve Mustang Jeans markalarının grup pazarlama müdürü olarak göreve başladı.