gnçtrkcll’le reklam macerası için yaratıcı gençler aranıyor!

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından bu yıl...

18.04.2008 - 16:59 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından bu yıl 7. kez düzenlenecek “ADventure Reklamcılık Yarışması”nda “gnçtrkcll” için en yaratıcı fikirler bir araya gelecek. Reklamcılık ve pazarlama sektörüne ilgi duyan üniversitelilere ve genç fikirlerin yetişmesine olanak sağlamak amacıyla “gnçtrkcll”’in sponsor olduğu “ADventure Reklamcılık Yarışması” bu yıl Nisan ve Mayıs ayları içerisinde düzenlenecek. “gnçtrkcll”i en iyi anlatan reklam projelerinin büyük bir rekabet içinde olacağı, bölüm ve sınıf ayrımı olmaksızın bütün üniversite öğrencilerine açık olan yarışmada dereceye giren öğrenciler, birbirinden çekici ödüller kazanacaklar.

Yarışmaya Nasıl Katılmalı?

“gnçtrkcll” ile benzersiz bir reklam macerası yaşamak isteyen üniversiteliler üçer kişilik takımlar oluşturarak www.adventure.org.tr adresinden başvuru yapabilecek ve 15 Mayıs 2008 tarihine kadar işlerini BÜ İşletme ve Ekonomi Kulübü’ne teslim edebilecekler.

Üretilen projelerde; Türkiye’nin gençlik kulubü “gnçtrkll”in başlattığı sinema kampanyası için oluşturulacak yaratıcı fikirler yarışacak. gnçtrkcll sinema kampanyasına yeni bir heyecan katarak iletişimini genç, eğlenceli ve pozitif bir tonla en başarılı şekilde kurgulayan ekip “ADventure Reklamcılık Yarışması”nın birincisi olacak. Kazanan grup, dizüstü bilgisayar; ayrıca Turkcell’de ve reklam ajansında sağlanan staj olanaklarının sahibi olacak.