Gloria Jean’s Coffees 450. mağazasını Avustralya’da açtı

1979 yılında Chicago’ da, gurme kahve çeşitlerinin satıldığı küçük bir mağaza ile yola çıkan ve günümüzde dünyanın en...

28.03.2008 - 16:18 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

1979 yılında Chicago’ da, gurme kahve çeşitlerinin satıldığı küçük bir mağaza ile yola çıkan ve günümüzde dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırlanan içeceklerini kahve severlerin beğenisine sunan Gloria Jean’s Coffees, 450. mağazasını Avustralya Armidale NSW’ de açarak, son 6 ayda gerçekleştirdiği önemli büyümeyi kutladı.

Dünyanın en büyük kahve zincirlerinden biri olan Gloria Jean’s Coffees, Avustralya’nın tüm bölgelerine en büyük kahve franchiselarından birini getirerek önemli bir büyüme sağladı. Gloria Jean’s Coffees, sadece Avustralya’da değil, Hindistan, Almanya, Ukrayna, Pakistan, Türkiye ve Kıbrıs’da da büyüme kaydetti. Şu anda dünya genelinde 800’ün üzerindeki mağazaları ile 29 ülkede hizmet veren ve 21 ülke ile de master franchise anlaşmaları imzalayan Gloria Jean’s Coffees, mağazalarında bir ayda 3.5 milyondan fazla kahve servis ediyor. Her yıl 40 milyon misafir en sevdikleri içeceklerini içmek için Gloria Jean’s Coffees’leri ziyaret ediyor. Çekirdekten fincana kadar olan tüm aşamalardaki hassasiyeti ile Gloria Jean’s Coffeesler kendilerini dünyanın en iyi kahvesini sunmaya adamaktadır. Gloria Jean’s Coffees, kahve çiftçileri, güvenilir tedarikçiler, mükemmel servis ve kahve tutkumuzu paylaşan franchise iş ortaklarından tüm operasyon aşamalarına kadar olan başarısını yükseltmeye devam etmektedir.


Bilgi için:

İletişim Atölyesi – Zübeyde Turgut
Tel: (216) 372 60 30 – 0 533 953 78 57