Glasshouse Türkiye’de atama

Glasshouse Türkiye, teknik ekibinde Sena Kamar ve Serkan Oktay görevlerine başladı.

20.07.2012 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Sena Kamar, ‘EMC Networker ve Avamar Sistemleri Teknik Uzmanı’, Serkan Oktay ise ‘Teknik Mühendis’ olarak GlassHouse Türkiye’deki görevlerine başladılar.

İş hayatına İş Bankası iştiraki olan İşNet’in Network bölümünde, Teknik Destek Uzmanı olarak başladı. İşnet’ten sonra Yapı Kredi Sigorta’da, Sistem ve Ağ departmanında ‘Sistem Uzmanı’ olarak görev aldı. Yapı Kredi Sigorta’da özellikle Exchange, Active Directory, Storage ve Backup sistemleri üzerine odaklanan Kamar, burada görev yaptığı dönem boyunca çeşitli BT projelerinde destek görevler üstlendi.

GlassHouse Türkiye’de “Teknik Mühendis” olarak göreve başlayan Serkan Oktay ise iş hayatına 2002 yılında Eduline Bilgi Teknolojileri’nde BT Koordinatörü olarak başlayan Oktay, 2005 yılında Academytech Eğitim Merkezi’de Kurumsal Satış Müdürü olarak görev yaptı. Sonrasında Panda Software’de Teknik Koordinatör olarak konumlandırıldı ve burada Tükiye ofisi ile merkez ofis koordinasyonundan, müşterilere teknik eğitimlerin verilmesi ve teknik destek ekibinin yönetilmesi gibi farklı birçok çalışmadan sorumlu oldu. GlassHouse’dan önce Stratus Bilişim Hizmetleri’nde Teknik Destek Şefi olarak çalıştı.