Gilette 24 sporcuya sponsor oldu

Gillette, 2012 Londra Olimpiyat Oyunları’nda 18 ülkeden 24 sporcuya sponsor oldu.

12.03.2012 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Gillette, 2012 Londra Olimpiyat Oyunları’nda aralarında İsviçre’den Roger Federer, Amerika Birleşik Devletleri’nden Ryan Lochte, Çin’den Lin Dan, Arjantin’den Emmanuel Ginobili ve İngiltere’den Sir Chris Hoy’in de yer aldığı  18 ülkeden 24 sporcuya sponsor oldu.

Gillette, geleceğin olimpiyatçılarına, iyi bir başlangıcın bir atlet için önemini, çarpıcı ve yaşanmış hikayelerle anlatarak onlara ilham vermeyi amaçlıyor. Gillette/H&S sporcuların sponsoru olmanın yanı sıra, 2012 Londra Olimpiyat Oyunları sponsorluğunun bir parçası olarak başlattığı “Teşekkürler Anne” kampanyası ile dünya çapında bir milyondan fazla annenin gündelik hayatını iyileştirmeye çalışırken, gençlerin spor yapmalarını desteklemek üzere bir fon oluşturmayı hedefliyor.

P&G ayrıca, Olimpiyat sporcularının annelerine Olimpiyat Oyunları tecrübesini çocuklarıyla birlikte yaşayabilmeleri için destek olacak. P&G’nin, Uluslararası Olimpiyat Komitesi ile yaptığı iş birliği, Londra 2012’den başlamak üzere 2020 Olimpiyat Oyunları’na kadar devam edecek.