Gezisitesi.com’a Amerika’dan Ödül

Gezisitesi.com, 2010 yılında 6.sı düzenlenen Dijital Başarıların ödüllendirildiği Uluslarası Davey Awards...

25.11.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Gezisitesi.com, 2010 yılında 6.sı düzenlenen Dijital Başarıların ödüllendirildiği Uluslarası Davey Awards Web Yarışmasında “Gümüş Ödül” kazandı.

Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi (IAVA) tarafından bu yıl 6.sı düzenlenen ve dünyanın her yerinden katılımcıları bulunan Uluslarası Davey Awards Web Yarışmasında Gezisitesi.com “Online Marketing” kategorisinde binlerce adayın arasında “Gümüş Ödül” alma başarısı gösterdi.

Akademinin üyeleri arasında Disney, HBO, MTV, Wired ve Yahoo gibi kuruluşların üst düzey yöneticilerinin bulunduğu yarışmaya bu yıl 4,000’in üzerinde katılım gerçekleşti.
İnternet reklamcılığı, pazarlama ve teknoloji konularında uzman kişilerden oluşan IAVA üyeleri tarafından tasarım, teknoloji kullanımı, yenilik ve gelecek vizyonu açısından değerlendiriliyor. Bu konuda üstün başarı gösteren projeler IAVA tarafından ödüllendiriliyor.

Gri Creative tarafından yeniden tasarlanan Gezisitesi.com, kapsamı genişletilen bölümleri, satın alma işlemini kolaylaştıran fonksiyonları ve yeni eklenen 100.000’den fazla yurtdışı otel ürünleri ile tatilcilere zengin seçenekler sunuyor.

hurriyet.com.tr