Garfield Alarko Carrier’ın reklam yıldızı oldu

Garfield, reklam filmlerinde sevimli dansları ve sözleri ile izleyicilerin

14.09.2007 - 10:57 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Alarko Carrier, yoğuşmalı kombi reklamları için yeni yıldızını konforuna düşkün çizgi film kahramanı Garfield olarak belirledi. Garfield, reklam filmlerinde sevimli dansları ve sözleri ile izleyicilerin dikkatini çekiyor.

Alarko’nun yeni kampanyası iki farklı reklam spotundan oluşuyor. Her birinde, Alarko Carrier’ın yoğuşmalı kombide öncü olduğu mesajını iletmeyi amaçladıklarını söyleyen ajans yetkilileri, yaptıkları işin büyük ses ve sempati getireceğine inandıklarını belirtiyorlar.

Geçtiğimiz senelerdeki kombi reklamları ile oldukça başarılı olduklarını belirten Alarko Carrier Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Hüdai Öztürk, “Önceki kombi reklamlarımızın yıldızı Alarko kedisi Türk halkının zihninde yer etti. Bu reklamlar ile çok olumlu tepkiler aldık. Yeni reklam yıldızımız Garfield ile bu başarımızı devam ettireceğimize inanıyoruz” dedi.

50 yıldır kombi sektöründe yaptığı önemli yeniliklerle, ürettiği kaliteli ürünlerle ve teknolojisi ile önde gelen markalar arasında yer alan Alarko Carrier, şimdi de milyonların sevgilisi haylaz kedi Garfield ile kullanıcılarına ulaşıyor.