Garanti Bankası’nın üst yönetiminde yeni görev paylaşımı

Bankanın Yönetim Kurulu toplantısında üst yönetimin sorumluluk paylaşımını içeren bazı değişiklikler yapıldı.

06.12.2012 - 14:45 | MediaCat

recep baştuğ garanti
0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

manşet fotoğrafı: Recep Baştuğ 

Garanti Bankası’nın 5 Aralık 2012 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu toplantısında, üst yönetimin sorumluluk paylaşımını içeren bazı değişiklikler gerçekleştirildi. Buna göre; Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Turgay Gönensin, İştirakler Koordinasyon Genel Müdür Yardımcılığı’na atandı.

Gerekli yasal prosedürlerin tamamlanmasının ardından Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcılığı görevini, 1989’dan bu yana bankada farklı pozisyonlarda çalışan, son olarak Ticari Bankacılık Pazarlama Koordinatörlüğü görevini yürüten Recep Baştuğ üstlenecek. Hazine Genel Müdür Yardımcısı Uruz Ersözoğlu’nun istifası ise 1 Ocak 2013 tarihi itibarıyla kabul edildi.

Yönetim Kurulu’nun kararları doğrultusunda, Hazine Genel Müdür Yardımcılığı’nın adı Hazine ve Yatırım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcılığı olarak değiştirildi. Yatırım Bankacılığı Aracılık Hizmetleri, Yatırım Bankacılığı Ürün Yönetimi, Sigorta ve Emeklilik Koordinasyon müdürlüklerinin de bağlandığı Hazine ve Yatırım Genel Müdür Yardımcılığı’na Gökhan Erün getirildi.

Garanti Bankası Yönetim Kurulu ayrıca, Müşteri Memnuniyeti Müdürlüğü’nün, Şubesiz Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer’e bağlanmasına ve söz konusu genel müdür yardımcılığının adının Şubesiz Bankacılık ve Müşteri Memnuniyeti Genel Müdür Yardımcılığı olarak değiştirilmesine karar verdi.