Garanti Bank Romanya’ya Global Finance’tan ödül

Garanti Online, finans dergisi Global Finance tarafından, Orta ve Doğu Avrupa bölgesindeki bankaların bireysel internet şubeleri arasında “En İyi Fatura Ödeme Sistemi” ödülüne layık görüldü.

08.08.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Garanti Bank Romanya’nın internet bankacılığı servisi Garanti Online, finans dergisi Global Finance tarafından, Orta ve Doğu Avrupa  bölgesindeki bankaların bireysel internet şubeleri arasında “En İyi Fatura Ödeme Sistemi” ödülüne layık görüldü.

Ödül, internette müşteri çekmek ve hizmet vermek için kullanılan “etkili stratejiler”, “kullanım kolaylığı” ve “işlevsellik” kriterlerine dayanarak, dergi editörlerinin yaptığı kapsamlı analizlerin sonucunda verildi.

Konuyla ilgili konuşan Garanti Bank Romanya Genel Müdürü Murat Atay; “Global Finance, art arda 3 yıldır internet bankacılığı servisimizi ödüllendiriyor. Bu, internet bankacılığı alanında müşterilerimiz için yeni ürün ve servisler geliştirmek üzere sürekli gösterdiğimiz çabanın takdir edildiğinin bir göstergesi. İnternet bankacılığında kullanıcılarımızın değişen ihtiyaçlarına cevap veren, yeni ve çeşitlendirilmiş ürün ve hizmetleri, yüksek güvenlik koşullarıyla sunmaya devam edeceğiz. Garanti’nin teknoloji alanındaki tartışılmaz üstünlüğünü Romanya’da da sürdürüyoruz.” dedi.

Global Finance, 2009 ve 2010 yıllarında Garanti Bank Romanya’ya “Romanya’nın En İyi Bireysel İnternet Bankası” ödülünü vermişti.