Gaggenau ve 24Kitchen’dan lezzetli bir işbirliği

Yeni yemek kanalı 24Kitchen, tüm dünyada mutfak teknolojisinin öncü markalarından Gaggenau ile uzun soluklu bir işbirliğine imza attı.

14.01.2013 - 17:46 | MediaCat

Gaggenau ve 24Kitchen’dan lezzetli bir işbirliği
0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Fox International Channels tarafından yayına alınan yeni yemek kanalı 24Kitchen, tüm dünyada mutfak teknolojisinin öncü markalarından Gaggenau ile uzun soluklu bir işbirliğine imza attı. Bu işbirliği kapsamında Jamie Oliver, Anthony Bourdain, Rudolf Van Veen gibi dünyaca ünlü şeflerin 24Kitchen için hazırladıkları programların reklam kuşaklarında Gaggenau’nun ürünleri kullanılıyor.

13 Ocak itibariyle 24Kitchen ekranlarından yayınlanmaya başlayan tanıtım filmleri, 24Kitchen ekibi tarafından Gaggenau ürünleri kullanılarak hazırlanan özel yemek görüntüleriyle harmanlandı. Gaggenau’nun 14-20 Ocak tarihleri arasında Köln’de düzenlenecek Living Kitchen Uluslararası Mutfak Mobilyaları ve Aksesuarları Fuarı’nda ilk kez görücüye çıkaracağı yeni 400 ve 200 serisi fırınları için 24Kitchen prodüksiyon ekibi tarafından hazırlanan tanıtım filmleri, kısa ve uzun versiyonlar halinde 24Kitchen izleyicileriyle buluşuyor.

24Kitchen ve Gaggenau işbirliği kapsamında ayrıca, 24Kitchen’ın en ünlü şeflerinden biri İstanbul’a gelecek. Bu ünlü şef, Gaggenau ürünlerini kullanarak Türkiye’ye özel bir yemek şovu sergileyecek.