Futbol bilgisine güvenen dünyayı gezecek

Allianz Türkiye, "Allianz Futbol Akademisi" Facebook uygulamasına start verdi. Kazanan katılımcı Münih'te ülkemizi temsil ederek Futbol Dünya Turu'na katılma şansı elde edecek.

18.02.2012 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Allianz Türkiye, "Allianz Futbol Akademisi" Facebook uygulamasına start verdi. Kazanan katılımcı Münih’te ülkemizi temsil ederek Futbol Dünya Turu’na katılma şansı elde edecek. Allianz, Facebook merkezli yeni kampanyası "Allianz Futbol Akademisi" ile futbolseverleri bilgi ve yeteneklerini test etmeye çağırıyor. Yarışmanın Şubat ayı boyunca devam edecek birinci aşamasında, Facebook uygulaması üzerinden katılımcılara futbol bilgilerini sınayan ve zorluk seviyesi gittikçe yükselen sorular yöneltiliyor.

Her hafta yenilenen bilgi yarışmasında en yüksek puanı toplayan 256 katılımcı, 3 Mart günü "Gol Arena" etabında mücadele etmeye hak kazanacak. "Gol Arena"da gün boyunca rakipleriyle internet üzerinden kıyasıya maçlar yapacak yarışmacılar arasından finale kalacak 16 kişiyse, 10 Mart günü spor basınının ünlü ismi Okay Karacan ile bir workshop’a katılarak final projelerini hazırlayacak.