Fusee’ye yeni müşteri

Türkiye Sigortacılar ve Reasürans Şirketleri Birliği yeni dönemde dijital ajansı olarak Fusee’yi seçti.Yakında yenilenecek olan kurumsal internet sitesi ile TSRSB tüm kullanıcılarına merhaba diyecek.

23.06.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Türkiye Sigortacılar ve Reasürans Şirketleri Birliği yeni dönemde dijital ajansı olarak Fusee’yi seçti.Yakında yenilenecek olan kurumsal internet sitesi ile TSRSB tüm kullanıcılarına merhaba diyecek. Ayrıca yeni oluşturulacak sosyal bilgi paylaşım platformu sitesi aracılığı ile kullanıcılara sigortacılık ile ilgili merak ettikleri hususlarda yardımcı olan güncel bir bilgi kaynağı sunulacak ve kurumun tüm sosyal etkinlikleri bu platformdan takip edilebilecek.
 
Fusee,  prodüksiyon alanında ve dijital mecrada uzun yıllara dayanan sektörel deneyime sahip 5 genç tarafından kuruldu. Büyük ajansların yaratıcılığı ve samimiyeti  öğüten kargaşasından uzaklaşıp, her müşteriye aynı büyük özeni göstererek, yeterli olanı değil en iyiyi yapmayı hedefleyen bir butik ajans olarak çalışıyorlar. Müşterilerine prodüksiyon, tasarım hizmetleri ve dijital çözümler sunan Fusee, sektörde fark yaratmak için çalışmalarına devam ediyor.