Forum Ankara Ağustos’ta açılıyor

Yepyeni bir konsept, yepyeni bir yaşam alanı; Forum Ankara başkentlilere farklı bir dünyanın...

15.07.2008 - 11:21 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Yepyeni bir konsept, yepyeni bir yaşam alanı; Forum Ankara başkentlilere farklı bir dünyanın kapılarını aralarken tüm yıla yayılacak indirimleriyle fırsatlı alışverişin buluşma noktası olacak. Ziyaretçilerine sıradışı sürprizler, görülmemiş yenilikler sunmaya hazırlanan Forum Ankara; Tesco Kipa, Bauhaus, Media Markt, Cinebonus ve yerli – yabancı büyük markalarıyla Ankara’ya bambaşka bir soluk getirecek.

2008 yılına hareketli giren Multi Turkmall, Forum Çamlık ve Forum Trabzon’dan sonra yepyeni bir “Forum”u daha başkentlilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Başkentlilerin yeni çekim merkezi olmaya hazırlanan Forum Ankara tüm yıla yayılacak fırsatları, farklı konsept ve eğlence anlayışıyla da dikkat çekiyor.

Ankara’nın kuzeyinde Keçiören İlçesi’nin Ovacık bölgesinde yer alan Forum Ankara, şehir merkezine ana yollarla bağlanıyor ve şehrin her yerinden rahatça ulaşılabiliyor. Havaalanı-kent bağlantısının sağlandığı yeni protokol yolu ile çevre yolu bağlantı kavşağında yer alan Forum Ankara’nın doğusunda, planlı konut alanları, rekreasyon alanları, parklar, oteller, kongre merkezleri ve sosyal alanlarıyla Kentsel Dönüşüm Proje Alanı bulunuyor.

Ankara’nın yeni çekim merkezi olmaya hazırlanan 170.000 m2’ lik bir arsa alanına sahip Forum Ankara’nın 80.000 m²’lik kiralanabilir alanında; Tesco Kipa hipermarketi, Bauhaus yapı marketi, teknolojinin yeni durağı Media Markt ve Türkiye’nin tanınmış sinema zinciri Cinebonus’un yanısıra yerli ve yabancı birçok markadan oluşan mağaza karması ve her türlü damak zevkine hitap eden farklı restoranları yer alıyor.