Ford’dan acemi futbol spikerlerine şans veren uygulama

Şampiyonlar Ligi sponsoru marka, futbol heyecanını sosyal medyaya taşıyor.

08.10.2013 - 10:14 | MediaCat

Ford'dan acemi futbol spikerlerine şans veren uygulama
1
paylaşım
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Ford‘un futbolseverler için hazırladığı ‘Acemi Spiker’ uygulaması, Ford Türkiye Facebook sayfasında yayına geçti. Uygulama ile Ford’un yıllardır sponsor olarak desteklediği UEFA Şampiyonlar Ligi‘nin efsane maçlarının unutulmaz gollerinden derlenen videoları izlemek ve spiker rolünü üstlenerek bu golleri seslendirmek mümkün.

Şampiyonlar Ligi sponsoru Ford, futbol heyecanını sosyal medyaya taşıyor.Uygulama dâhilinde kaydedilen gol anlatımı videoları, Sabri Ugan‘ın başkanlığını yaptığı jüri tarafından değerlendirilecek ve maçları en iyi anlatan acemi spikerlerden ilk üçü 6 Kasım’da Barselona’da oynanacak BarcelonaMilan maçına gitmeye hak kazanacak. Yarışmada 4, 5 ve 6’ncı olarak dereceye giren acemi spikerler ise 23 Ekim’de İstanbul’da oynanacak GalatasarayKopenhag Şampiyonlar Ligi maçına çift kişilik bilet kazanacak.

Ödüller bu maçlarla da sınırlı değil. Kampanyanın 13 Ekim’de başlayacak olan 2’nci döneminde, acemi spikerler, 27 Kasım’da oynanacak Real Madrid-Galatasaray Şampiyonlar Ligi maçını, Madrid’de izlemek için yarışacaklar. Kampanyanın 3’üncü dönemi ise 5 Kasım’da başlayacak. 3’üncü dönemde futbol tutkunları 10 Aralık’ta Türkiye’de oynanacak Galatasaray-Juventus maçını Champions Club ayrıcalığı ile izlemek için golleri anlatacak. Her kampanya döneminde galeriye eklenecek yeni goller katılımcıların anlatımına sunulacak.

Acemi Spiker uygulaması 28 Kasım’da sona erecek.