Ford, son teknolojilerini CEBIT’te sunacak

Almanya’nın Hannover kentinde 1 Mart tarihinde başlayacak olan 2011 CeBIT fuarında açılış konuşmasını, Ford Başkanı ve CEO’su Alan Mulally yapacak.

24.02.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

 

Almanya’nın Hannover kentinde 1 Mart tarihinde başlayacak olan 2011 CeBIT fuarında açılış konuşmasını, Ford Başkanı ve CEO’su Alan Mulally yapacak.

Konuşmasında MyFord Touch’ın kullanıldığı SYNCTM sürücü bağlantı teknolojisi hakkında haberler verecek.

Mulally, “Ford hikayemizi CeBIT’te sizinle paylaşacak olmaktan büyük onur duyuyorum,” diyerek şunları ekledi: “Sınıfının en iyi teknolojisi, yakıt ekonomisi, güvenlik, uygun fiyat ve MyFord Touch’ın kullanıldığı SYNCTM gibi gerçekten akıllı teknolojileri yeni Ford Focus dahil olmak üzere Ford’un bütün araçlarında sunacağımız müşterilerimize yürekten bağlıyız”.

SYNC Avrupa’nın teknoloji vitrininde tanıtılacak

MyFord Touch’ın kullanıldığı SYNC™, sürücünün sözlü emirlerle aracın temel fonksiyonlarına kumanda etmesini sağlayan, sesle aktive olan bir araç-içi bağlantı platformu.

Medya ve telekomünikasyon cihazlarıyla senkronizasyon yeteneğini gururla sunan MyFord Touch’lı SYNC™, sürücülerin hem otomobilleriyle hem de otomobilin içindeyken dış dünyayla iletişimlerinde devrim yaratıyor ve dışarıdaki iş amaçlı veya kişisel iletişimin yanı sıra eğlence araçlarına elleri kullanmadan sesle kumanda imkanı sunuyor.

Ford SYNC™, hareket halindeyken dünyayla bağlantıyı emniyetli bir şekilde sürdürmek için sürücülere