Ford Otosan’da yeni atamalar

Ford Otosan’da Servis ve Yedek Parça Direktörlüğü’nde ve Pazarlama Müdürlüğü’nde 2 atama yapıldı...

10.11.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Ford Otosan’da Servis ve Yedek Parça Direktörlüğü’nde ve  Pazarlama Müdürlüğü’nde 2 atama yapıldı. Ford Otosan’da Servis ve Yedek Parça Direktörlüğü’ne Serhan Turfan, Ford Otosan Pazarlama Müdürlüğü’ne Tibet Soysal getirildi.

Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu olan Serhan Turfan, daha sonra işletme (MBA) dalında master yaptı. 1995 yılında Ford Otosan’da iş hayatına başlayan Turfan; 2000-2003 yılları arasında Satış Planlama Müdürlüğü, 2004-2006 yılları arasında Filo Satış Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Serhan Turfan, 2006 yılından bu yana Ford Otosan Pazarlama Müdürü olarak görev yapıyordu.

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Fakültesi mezunu olan Tibet Soysal, Koç Üniversitesi’nde EMBA yüksek lisans eğitimi aldı. 1997 yılında Ford Otosan’da çalışma hayatına başlayan Soysal, sırasıyla pazarlama ve satış bölümlerinde ürün yönetimi, bölge satış, satış planlama ve filo satış müdürlüğü görevlerini üstlendi. Daha sonra Köln’de bulunan Ford Avrupa Merkezi’nde Avrupa Satış Koordinatörü olarak görev yaptı. Tibet Soysal, son iki yıldır Ford Otosan’da Satış ve Satış Sonrası Saha Operasyonları Müdürü olarak görev yapıyordu.