Flexi 2. yaşını VISA ödülüyle kutluyor

Garanti Bankası’nın yenilikçi ve esnek kredi kartı Flexi, 2. yılını doldururken

11.04.2008 - 14:41 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Garanti Bankası’nın yenilikçi ve esnek kredi kartı Flexi, 2. yılını doldururken Visa’dan “VISA Europe Ödülü”nü aldı. Bonus, taksit, kampanya, faiz ve görüntüsünü kişisel tercihleri doğrultusunda müşterilerin belirleyebildikleri Flexi Card 2. yılında 300.000 kullanıcıya ulaştı. Flexi, kart tasarımı konusunda müşterilerine sunduğu esneklikle Visa’dan, Türkiye’de yenilikçi tasarım kategorisinde ödül alan ilk kredi kartı oldu.

Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Mehmet Sezgin, “Farklı bir sistemle müşteriye insiyatif sunan Flexi Card kısa zamanda benimsendi. 2. yaşını doldururken Visa’dan aldığı uluslararası ödül, Flexi’nin doğumgünü hediyesi oldu. Türkiye’de daha önce bu alanda ödül alan başka bir marka olmadı, yine bir ilki gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz” dedi.

Visa Europe CEO’su ve Başkan Yardımcısı Philippe Menier ise “Garanti’nin Flexi’yle sunduğu kart tasarımındaki yenilikçi yaklaşım,Visa global marka değişiminin sağladığı esnekliğin öncüsü olduğu için ödülü aldı. Garanti’nin önümüzdeki dönemde de şaşırtıcı yeniliklere imza atacağından eminim.” dedi.