Firmadan müşteriye yol tarifi kolaylığı

Yellow Yol Tarifi’ni kullanan firmalar, müşterilerini diğer şubelere ya da iş alanını tamamlayan servislere kolayca yönlendirebiliyorlar.

30.10.2012 - 11:25 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Yellow Medya tarafından kullanıma sunulan Yellow Yol Tarifi ürünü, firmaların müşterilerine şirketin bulunduğu yerden, kendi seçtikleri ve haritada işaretledikleri diğer önemli mevkilere nasıl ulaşılabileceklerini gösterme imkânı sunan bir uygulama.

Harita üzerinde, firmanın bulunduğu yer başlangıç noktası kabul edilerek, seçilen 5 konum haritada işaretleniyor. Bu işaretlenen yerler favori mekânlar, diğer şubeler, turistik tesisler, firmanın iş alanını tamamlayan diğer servis veya şirketler olabiliyor. Bu konumları tanımlayacak fotoğraflar da haritanın altına ekleniyor. Müşteriler ziyaret etmek istediği yerin fotoğrafına tıklayarak o mekân ile ilgili bilgi ve yol tarifini kolaylıkla alabiliyor. Haritada, firmadan seçilen adrese giden yol tarifi ve detaylı bir anlatım da yazılı olarak gösteriliyor (yazıcıdan çıktı olarak da alınabiliyor).

Firmaya ait iletişim bilgilerinin harita üzerinde firma logosuyla birlikte gösterilmesini sağlayan Yellow Yol Tarifi’nin, harita ve uydu gösterim seçenekleri, Türkçe ve İngilizce dil desteği, detaylı yol tarifi gösterimi ve alternatif güzergâh belirleme gibi kullanım kolaylıkları var. Kullanıcı, eğer isterse, 5 yerden fazlasının gösterilmesini de sağlayabiliyor.