Finansbank’ın küçük ressamları Türkiye’yi çizdi

Finansbanklı küçük ressamlar, konusu “Hayalinizdeki Türkiye” olan resim yarışmasında, renklerden oluşturdukları hayallerini boyalar yardımıyla kağıda dökerek...

01.02.2010 - 00:00 | MediaCat

Facebook
Twitter
Share on LinkedIn
+

Finansbanklı küçük ressamlar, konusu “Hayalinizdeki Türkiye” olan resim yarışmasında, renklerden oluşturdukları hayallerini boyalar yardımıyla kağıda dökerek, kendi dünyalarında nasıl bir Türkiye düşlediklerini resmetti.

Finansbank’ın, çalışanlarının çocukları arasında bu yıl 2.’sini düzenlediği resim yarışması sonuçlandı.  Konusu “Hayalinizdeki Türkiye” olan yarışmada 7–14 yaş arasındaki çocukların resimleri, Ömer Aras (Finansbank Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Grup CEO’su), Nuran Terzioğlu (Galeri Apel Yöneticisi) ve Haldun Dostoğlu’ndan (Galeri Nev Yöneticisi) oluşan jüri tarafından değerlendirildi.

Jüri, Kaan Şakar’ı birincilik ödülüne, Beyza Kesmez’i ikincilik ödülüne, Mehmet Çağatay Bumin’i ise üçüncülük ödülüne layık gördü. Handan Çetinkaya ve Kadir Türker mansiyon kazanırken; Dilşat Sıla Salar, Berfin Tanuğ, Kutay Dural, Ahmet Eren Tomurcuk, Elif Ezgi Kumkumoğlu, Şerife Nur Çoban, Aslı Tuna Şen, Aleyna Nerkiz, Gökçe Tenekçioğlu ve Umut Tunçoğlu "Sergilenmeye Değer Belgesi" almaya hak kazandı.

Facebook
Twitter
Share on LinkedIn
+