Finansbank’ta iki atama birden

Finasbank Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na

10.01.2008 - 13:38 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Finasbank Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na Vedat Mungan, Ticari Bankacılık’tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na ise Nergis Ayvaz atandı.

Vedat Mungan – Finansbank A.Ş.

(Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı)

1970 doğumlu olan Vedat Mungan, 1992 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Manchester Business School ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Ortak Programı’nda MBA eğitimini alan Mungan, çalışma hayatına 1994 yılında Iktisat Bankası Bahcekapı Şubesi’nde Kurumsal Pazarlama Bölümü’nde başladı. Ardından 1998-1999 yılları arasında Sümerbank’ta Kurumsal Bankacılık Grup Yöneticiliği yapan Mungan, 1999 yılında Finansbank’a geçti ve sırası ile Bayrampaşa Ticari Şube Müdürlüğü, İstanbul Kurumsal Şube Müdürlüğü ve Kurumsal Bankacılık Grup Yöneticiliği yaptı. Vedat Mungan, Ocak 2008 tarihi itibari ile Finasbank Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na atandı. Halen Bilgi Üniversitesi’nde Yönetim ve Organizasyon Doktorası eğitimine devam eden Mungan, İngilizce biliyor.

Nergis Ayvaz – Finansbank A.Ş.

(Ticari Bankacılık’tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı)

1970 doğumlu olan Nergis Ayvaz, 1992 yılında Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. Çalışma hayatına 1992 yılında Yapı ve Kredi Bankası Altunizade Şubesi’nde Müşteri Temsilcisi olarak başlayan Ayvaz, 1995-1997 yılları arasında Demirbank Altunizade Şubesi’nde Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı. Nergis Ayvaz, 1997 yılında Finansbank’a geçti ve sırası ile Kozyatağı Şubesi Pazarlama Müdürlüğü, Altunizade Şube Müdürlüğü ve Ticari Pazarlama Bölüm Başkanlığı ile Ticari Bankacılık Grup Yöneticiliği yaptı. Ocak 2008 tarihi itibari ile Finasbank Ticari Bankacılık’tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na atanan Ayvaz, İngilizce ve Fransızca biliyor.