Felis gecesi Simge Fıstıkoğlu’na emanet

Ödül törenini Show TV'nin ünlü yüzü Simge Fıstıkoğlu sunacak.

05.11.2013 - 16:15 | Ali Kuru

Felis ödül törenini Show TV'nin ünlü yüzü Simge Fıstıkoğlu sunacak.
2
paylaşım
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Bu yıl sekizinci kez reklam sektörünü saran Felis Ödülleri heyecanında sona yaklaşılıyor.

İlki düzenlenen Brand Week Istanbul kapsamında, 12 Kasım’da gerçekleştirilecek ödül törenini Show TV ekranlarının ünlü yüzü Simge Fıstıkoğlu sunacak. Çırağan Sarayı‘nda gerçekleştirilecek ödül töreni 19:00’da başlayacak ve 23:00’e kadar devam edecek. Gecede, yarışmanın bu yıl genişletilen kapsamı ile birlikte, Medya ve Dijital kategorilerinin yanı sıra Yaratıcılık kategorisi kazananları da ödüllerine kavuşacak.

Simge Fıstıkoğlu kimdir?

Medyaya Elle Decor Dergisi ile 2006 yılında adım atan Simge Fıstıkoğlu, 6 aylık stil editörlüğü deneyiminin ardından Haberturk Televizyonu‘nda göreve başlayarak görsel yayıncılığa geçiş yaptı. Haberturk’te spor spikeri ve editörü olarak görev yapan Fıstıkoğlu, 2009’da kanalın spor müdürlüğüne terfi etti.

Habertürk’teki beşinci yılında haber departmanına geçiş yapan Fıstıkoğlu, ‘1 Gün’ ve ‘Gün Başlıyor’ haber kuşaklarını sundu. Daha sonra ise Cumartesi-Pazar sabahları 09:15-12:00 saatleri arasında canlı yayınlanan ‘Burası Haftasonu’ isimli programı hazırlayıp sunmaya devam etti.

2013’te Show TV’ye geçiş yapan Fıstıkoğlu halen ‘Simge ile Yeni 1 Gün’ programında izleyicilerle buluşuyor. Program haftaiçi her sabah 6:30-8:30 arasından yayınlanıyor.