Facebook’ta ‘Güneş’e yelken açan kazanıyor

Facebook kullanıcıları İstanbul Boğazı'nda yelkenlileri ile yarışıyor.

09.07.2012 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Dijital ajans Krombera tarafından Güneş Sigorta için geliştirilen Facebook oyunu ‘Güneşe Yelken Aç’, katılımcılara birbirinden güzel ödüller kazandırıyor.

29 Temmuz’a kadar devam eden oyunda, İstanbul Boğazı’nda rüzgârı en iyi açıdan alıp, yarışı en iyi zamanlamayla tamamlayan 7 yarışmacı Güneş Sigorta’dan profesyonel yelken eğitimi kazanırken, bu 7 kişi arasından seçilen 1 kişi de Güneş Sigorta Yelken Takımı’na katılarak takımın bir parçası olma fırsatını yakalıyor. Ayrıca, haftanın birincileri Nintendo Wii oyun konsolu, ikincileri Samsung video kamera, üçüncüleri ise Samsung dijital fotoğraf makinesi kazanıyor. Bunlara ek olarak, her hafta ilk 100’e girme başarısını gösteren yarışmacılara özel bir tişört hediye ediliyor.

Güneş Sigorta’nın resmi Facebook sayfası olan facebook.com/GunesSigorta adresinden oynanabilen Güneşe Yelken Aç’ta, oyuncular yarışa başlamadan önce yelkenlilerinin rengini ve desenlerini diledikleri gibi değiştirebiliyor ve isterlerse teknelerine isim de verebiliyorlar.