Excel’den, Ansell’e Stratejik İletişim Danışmanlığı Hizmeti

Endüstiyel, medikal ve kişisel koruyucu malzemeleri üretiminde dünya lideri Ansell, Türkiye operasyonunda, stratejik iletişim faaliyetlerini Excel işbirliği ile yürütecek.

07.07.2009 - 14:29 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Kamu kurumlarına ve sektörlerinde lider ulusal ve uluslararası saygın birçok “iş ortağına”, marka değeri, kurumsal itibar konularında stratejik iletişim danışmanlığı, planlama ve uygulama hizmetleri veren Excel, 2009 yılı itibariyle iş güvenliği, profesyonel sağlık hizmetleri koruması ve tüketici sağlığı koruması alanında 3 kıtada faaliyet gösteren Ansell’in Türkiye operasyonuna destek olacak iletişim faaliyetlerini yürütecek.

Excel, uzmanlığını ve deneyimini, dünya çapında 11.000’den fazla çalışanı ile Amerika, Avrupa ve Asya’da faaliyet gösteren, bariyer koruyucu ürünlerinde dünya lideri Ansell ile de paylaşacak.

Ansell, İş Güvenliği alanında endüstriyel pazara el koruması sağlarken, profesyonel sağlık koruması alanında sağlık uzmanlarına cerrahi ve muayene eldivenleri, tüketici sağlık koruması alanında ise prezervatif ve tüketici el koruması ürünleri ve çözümleri sunuyor.

1994 yılında kurulan ve 2003 yılında, WPP’ye bağlı, dünyanın öncü ve köklü ajanslarından Hill & Knowlton’ın Türkiye Ortağı olan Excel, ICCO (Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği)’ne bağlı olan meslek örgütü İDA (İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği)’nın kurucu üyeleri arasında bulunuyor. ICCO tarafından verilen uluslararası “The Consultancy Management Standard”ına (Danışmanlık Yönetimi Standardı) sahip Türkiye’deki 8 ajans arasında yer alıyor.

Excel’in hizmet verdiği markalar arasında; Ağaoğlu Turizm Grubu, Bayer OTC, Boyner, Komşufırın, GlaxoSmithKline Tüketici Sağlığı (Sensodyne, Corega), Frito Lay (Kurumsal, Lay’s, Ruffles, Doritos, A la Turca, Cheetos, Çerezza), İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı, Palladium Alışveriş Merkezi, T.C. Sağlık Bakanlığı, Airfel, Sony Eurasia, Triumph, Wella Professional, Unilever (Algida, Becel, Ben & Jerry’s, Clear, Dove, Elidor) bulunuyor.