‘Ev Gibisi Yok’ konsepti duraklara taşındı

Türk Telekom, İstanbul'un bazı noktalarındaki otobüs duraklarını "Ev Gibisi Yok" kampanyasından yola çıkarak dekore etti...

05.04.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Türk Telekom, İstanbul’un bazı noktalarındaki otobüs duraklarını "Ev Gibisi Yok" kampanyasından yola çıkarak dekore etti.

Türk Telekom ‘Ev Gibisi Yok’ adlı yeni kampanyasının tanıtımı için,  Cem Yılmaz’ın rol aldığı reklam filminin ardından, İstanbul’daki çeşitli otobüs duraklarını aynı konseptle dekore etti.

Ev gibi döşenen, içine koltuk ve kullanıma hazır durumda bir ev telefonu yerleştirilen duraklar, yeni Ev Avantaj tarifelerine dikkat çekiyor.

Ev gibi döşenen, içine koltuk ve kullanıma hazır durumda bir ev telefonu yerleştirilen durakların, yeni Ev Avantaj tarifelerine dikkati çektiği ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Türk Telekom, yeni Ev Avantaj tarifelerinin tanıtımı amacıyla Teşvikiye, Bebek, Akatlar, 4 Levent ve Şaşkınbakkal’daki otobüs duraklarını adeta küçük bir eve dönüştürdü. İçine koltuk ve sehpalar yerleştirilen duraklarda, yolcuların akşam 19.00- sabah 07.00  arasında bedava konuşma yapabilecekleri bir de ev telefonu bulunuyor. Türk Telekom ‘Ev Gibisi Yok’ durakları, müşteriye katma değer sağlayan Ev Avantaj tarifelerinin sağladığı akşamdan sabaha bedava arama yapma gibi fırsatlara dikkati çekiyor. ‘Ev Gibisi Yok’ kampanyasının tanıtımı için otobüs duraklarında uygulanan ev dekoru yolculardan büyük ilgi görüyor."