Eurobest’in 3 jüri başkanı daha açıklandı

Avrupa'nın en yaratıcı reklamlarının seçildiği Eurobest'in 8 jüri başkanından üçünün adı daha açıklandı. Bu isimler Tom Eslinger, Tim Greenhalgh ve Marco Rimini.

29.09.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Avrupa’nın en yaratıcı reklamlarının seçildiği Eurobest’in 8 jüri başkanından üçünün adı daha açıklandı. Bu isimler Tom Eslinger, Tim Greenhalgh ve Marco Rimini.

Saatchi & Saatchi Worldwide’ın dijital yaratıcı direktörü Tom Eslinger Eurobest İnteraktif ve Mobil kategorisi jürisini yönetecek. 1998’de Saatchi & Saatchi ‘ye katılan Eslinger 2002’de Saatchi & Saatchi’nin Worldwide yaratıcı ekibinde görev almaya başladı. Eslinger’ın liderliğini yaptığı dijital takım Guinness, Sony Ericsson, Coca-Cola, T-Mobile, Toyota, adidas ve Visa gibi markalara hizmet veriyor. Outdoor, Siber, Medya, Doğrudan Pazarlama ve Promo gibi pek çok kategoride Cannes Lions ödül sahibi olan Eslinger üç kerede Cannes’da jürilik görevini üstlendi ve son olarak Siber Lions kategorisi Jüri başkanlığı yaptı.

FITCH’in yaratıcı ekibinde yer alan Tim Greenhalgh ise Eurobest’te Dizayn kategorisi jürisinin liderliğini üstlendi. Pazarlama trendlerinin tahmincisi olan Greenhalgh’in son yayınlanan çalışmaları arasında ‘The Serious Business of Play’ ve ‘The New Customer Journey – Creating Seamless Experiences for Customers who are Dreaming, Exploring and Locating’ bulunuyor. Pek çok ödül sahibi tasarımcı Greenhalgh LEGO, Jaguar ve Harrods gibi markalarla çalışıyor.

Eurobest’te Medya kategorisinin jüri başkanlığını ise Marco Rimini üstlendi. Mindshare’e 2007’de katılan Rimini Nestle, HSBC, Rolex, Kimberley Clark ve Ford markalarıyla çalışıyor.