Euro 2008 maçları Teknosa’da oynanıyor, oynayan kazanıyor!

Teknosa, 31 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında her Cumartesi ve Pazar...

30.05.2008 - 17:01 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Teknosa, 31 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında her Cumartesi ve Pazar, İstanbul, Ankara ve Adana’daki belirli mağazalarında, cazip hediyeler sunduğu PS3 turnuvası düzenliyor.

Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi Teknosa, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası sırasında futbol heyecanını doyasıya yaşatmak üzere mağazalarında PS3 Turnuvası düzenliyor. Teknosa, 31 Mayıs – 15 Haziran 2008 tarihleri arasında her Cumartesi – Pazar İstanbul, Ankara ve Adana’daki mağazalarında düzenlenen turnuvada futbol tutkunları, birbirinden cazip hediyeler kazanma şansı yakalıyor. Teknosa, her mağazada günün birincisine Starcom MP551 2 GB MP3 ve MP4 çalar, her hafta sonu mağazalar arası birinciye ise Sony Playstation 3 ve Euro 2008 oyunu hediye ediyor.

Yarışmacılar, mağazalarda kayıt yaptırarak yarışmaya katılmaya hak kazanıyor. PS3 ile oynanan Türkiye-Portekiz maçında iki farklı seviyede en iyi skoru elde eden oyuncu yarışmayı kazanıyor.

PS3 Turnuvasının düzenlendiği mağazalar: Ankara Cepa, Ankara Panora, Ankara Etlik Antares, Ankara Ankamall, İstanbul Bahçelievler Ömür, İstanbul Bayrampaşa Carrefoursa, İstanbul Etiler, İstanbul Kanyon, İstanbul Mecidiyeköy Profilo Planet, İstanbul Beylikdüzü Outletpark, İstanbul Şişli Cevahir ve Adana Carrefoursa Megabox.