Etohum Hüsnü Özyeğin’i ağırlıyor

Özyeğin Üniversitesi’nin ve Fiba Grubu'nun kurucusu Hüsnü Özyeğin, Etohum’un 2 Haziran Perşembe günü Özyeğin Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan toplantısına konuşmacı olarak katılacak ve katılımcılarla girişimcilik tecrübelerini paylaşacak.

27.05.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Özyeğin Üniversitesi’nin ve Fiba Grubu’nun kurucusu Hüsnü Özyeğin, Etohum’un 2 Haziran Perşembe günü Özyeğin Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan toplantısına konuşmacı olarak katılacak ve katılımcılarla girişimcilik tecrübelerini paylaşacak.

İnternet girişimcilerini bir araya getiren ve girişimciler için destekleyici bir ortam oluşturan Etohum, Özyeğin Üniversitesi’nin kurucusu Hüsnü Özyeğin’i konuk ediyor. Forbes Dergisi’nin 2009’da yaptığı araştırmaya göre dünyanın en zengin 221. kişisi ve Türkiye’nin en zengin iş adamı olan Özyeğin, katılımcılara kendi girişimcilik hikayesini anlatacak ve onlarla girişimcilik tecrübelerini paylaşacak.

Toplantı 2 Haziran Perşembe günü 17.30-19.30 saatleri arasında İstanbul Özyeğin Üniversitesi’nde gerçekleşecek. Toplantıyla ilgili daha ayrıntılı bilgiyi www.etohum.com/2-haziran-etohum-konugu-husnu-ozyegin adresinden alabilir ve yine aynı adresteki online katılım formunu doldurarak toplantıya katılabilirsiniz.