ETİ’den hafifletici bir yenilik

Kremalı bisküvi kategorisinin sevilen lezzeti ETİ Kaymaklım yenilendi...

15.08.2008 - 11:35 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Kremalı bisküvi kategorisinin sevilen lezzeti ETİ Kaymaklım yenilendi ve yoğurdun hafif lezzeti Türkiye’de ilk kez iki bisküvi arasına girdi.

Kremalı bisküvi lezzetinden vazgeçemeyenlere ETİ Kaymaklım’dan süper bir haberimiz var: ETİ Kaymaklım artık meyveli yoğurt tadında… Kremalı bisküvi yemenin keyfini yaşarken, yoğurttan gelen hafiflik hissi ile rahatlamak isteyenler ETİ Kaymaklım’dan vezgeçemeyecekler…

“Meyveli yoğurtlu” ETİ Kaymaklım ailesinin yenilenen çilekli yoğurtlu, muzlu yoğurtlu ve vanilyalı yoğurtlu çeşitlerine böğürtlenli yoğurtlu ve şeftalili yoğurtlu da eklendi… Hepsi çok hafif ve birbirinden lezzetli beş çeşidin ambalajları da meyveli yoğurt tadındaki Eti Kaymaklım’ın hafifliğini ve lezzetini yansıtıyor.

Lezzeti de Reklam Filmi de Kışkırtıcı…

Yeni sloganı “Lezzetinde hafiflik var…” olan ETİ Kaymaklım’ın hafifliği ve lezzeti reklam filmine de yansıdı. Çok şık bir platformda, genç güzel bir kızın ETİ Kaymaklım yerken yaşadığı keyif, usta yönetmen Metin Arolat’ın gözünden lezzetli karelere dönüştü. Güzel kızın, filmin sonuna noktayı koyan “Artık hafifletici bir sebebimiz var” mesajı, hafif lezzet arayanları kışkırtacak!