Erikli’den sosyal medya kampanyası

Erikli’nin sosyal medya ajansı Proximity İstanbul tarafından yürütülen kampanya, tüm sosyal medya kullanıcılarına açık olacak ve 30 gün sürecek.

05.01.2013 - 10:08 | MediaCat

Erikli'den sosyal medya uygulaması
0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Erikli, sosyal medyada takipçileriyle buluşuyor. Marka, www.facebook.com/ErikliLezzeti  sayfasında bulunan “Erikli Yanımda” uygulamasıyla tüketicilere hediyeler dağıtacak.

18 Ocak 2013 tarihine kadar Facebook’ta devam edecek “Erikli Yanımda” uygulamasında katılımcılar, yanlarında bulunan Erikli ürünleriyle çektikleri fotoğrafları paylaşacak ve çekilişe katılmaya hak kazanacaklar. Aynı zamanda uygulamaya fotoğraflarını yükleyen herkes, beğendikleri diğer fotoğrafları da oylayabilecek. “Erikli Yanımda” uygulamasında paylaşılan fotoğraflar arasından en çok beğeniyi toplayan fotoğrafın sahibi ise Erikli’nin sosyal medya sayfalarında yer alacak.

#tamşuanda hashtagi ile mesajını yazıp Erikli’nin yanında olduğu fotoğraflarını paylaşan kullanıcılar bu paylaşımlarını isterlerse Twitter ve Facebook’ta paylaşarak daha fazla çekiliş hakkı kazanabilecek.

Erikli’nin sosyal medya ajansı Proximity İstanbul tarafından yürütülen kampanya, tüm sosyal medya kullanıcılarına açık olacak ve 30 gün sürecek. Yarışmanın sonunda gerçekleştirilecek çekiliş ile 5 kişiye Samsung WB150 F Fotoğraf Makinesi, 2 kişiye iPad ve 1 kişiye de Galaxy S3 hediye edilecek.