Ergo’da iki yeni atama

ERGOİSVİÇRE Sigorta Sağlık Bölümü Genel Müdür Yardımcılığı’na Cem Köylüoğlu atanırken...

02.03.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

ERGOİSVİÇRE Sigorta Sağlık Bölümü Genel Müdür Yardımcılığı’na Cem Köylüoğlu atanırken, Aktüerya Grup Müdürlüğü’ne Sanem Çıngay Oğuz getirildi.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu olan Cem Köylüoğlu, iş hayatına 1991 yılında İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde Acil ve Birinci Basamak Sağlık Hizmetleri Hekimi olarak başladı. 1996-2000 yılları arasında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Aile Hekimliği ihtisasını tamamlayan Köylüoğlu, 2000-2007 yılları arasında Koç Allianz Sigorta’da sırasıyla Anlaşmalı Kurumlar Uzmanı, Anlaşmalı Kurumlar Yöneticisi ve Bireysel Sağlık Müdürü olarak görev yaptı. 2008 yılında Eureko Sigorta’da Sağlık Sigortaları Birim Müdürlüğü’nü kuran Köylüoğlu, son olarak Memorial Sağlık Grubu’nda Pazarlama Koordinatörlüğü görevini yürütüyordu.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Matematik Bölümü mezunu olan Sanem Çıngay Oğuz, Lancaster Üniversitesi (İngiltere) Ekonomi Bölümü’nde ve City Üniversitesi (İngiltere) Aktüerya Bölümü’nde yüksek lisans yaptı. İş hayatına 2000 yılında Koç Allianz Sigorta’da Oto Sigortaları Departmanı’nda başlayan Oğuz, 2004-2008 yılları arasında Koç Allianz Sigorta’da Bireysel Oto Branşından Sorumlu Müdür olarak görev yaptı. Aynı süre içinde Allianz Group Almanya’da Sürdürülebilirlik Projesi Ekibi’nde görev alan Sanem Çıngay Oğuz, son olarak Koç Allianz Sigorta’da diğer teknik branşları da sorumluluğuna alarak Bireysel Teknik Grup Müdürlüğü görevini yürütüyordu.