En güzel İstanbul videosu aranıyor

İstanblue Vodka’nın düzenlediği İstanblue Anlat yarışması, yeteneğine güvenenleri, İstanbul’u videoyla anlatmaya çağırıyor.

31.10.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

İstanblue Vodka’nın düzenlediği İstanblue Anlat yarışması, yeteneğine güvenenleri, İstanbul’u videoyla anlatmaya çağırıyor. Kendi İstanbul’unu videoyla anlatmak isteyenler, www.istanblueanlat.com sitesine girerek 11 Aralık’a kadar başvuru yapabilecek.

Amatör video meraklıları, kendi İstanbul’larını görüntüyle yansıttıkları çalışmalarıyla dijital platformlarda sürekli yer alacak.

İstanblue Anlat projesine katılan yarışmacıların değerlendirilmesi, iki etapta yapılacak. www.istanblueanlat.com sitesi üzerinden gerçekleşen tüm başvuruların katılım koşullarına uygunlukları, bir moderatör tarafından kontrol edilecek. Ön elemeyi geçen yarışmacılar jüri üyeleri tarafından değerlendirilip ödüllendirilecek.

Yarışmanın jüri üyeleri arasında dDF Ajans Başkanı Murat Işık, Rafineri Yaratıcı Yönetmen Orkun Demirelli, Zarakol İletişim Ajans Başkanı ve Yönetmen Cihan Zarakol bulunuyor.

Yarışmada birinci olan Sony HDR CX 105 E, ikinci olan DCR SX53 E kazanırken; üçüncü ise bir yıl boyunca İstanblue Vodka’nın düzenleyeceği etkinliklere giriş hakkı elde edecek. Yarışmaya 24 yaş ve üzerinde olanlar katılabiliyor.