EMITT Fuarı’nda konuk ülke Yemen

İç turizmi canlandırmak için Kültür ve Turizm Bakanlığı, TÜRSAB ve TÜROFED tarafından başlatılan erken rezervasyon kampanyası 10-13 Şubat arasında gerçekleşecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT ile tanıtılacak.

01.02.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

İç turizmi canlandırmak için Kültür ve Turizm Bakanlığı, TÜRSAB ve TÜROFED tarafından başlatılan erken rezervasyon kampanyası 10-13 Şubat arasında gerçekleşecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT ile tanıtılacak. Fuar tatil fırsatlarından yararlanmak isteyenleri tur operatörleri, oteller, seyahat acenteleri ve Türkiye’nin 150’yi aşkın il ve beldesiyle buluşturuyor.
 
Dünyanın 60 ülkesinden fuara katılan turizm profesyonelleri ise yurtdışı seyahati yapmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor. Fuarın ziyaretçileri, devam eden erken rezervasyon indirimine ek olarak acentelerin EMITT fuarına özel hazırladıkları indirimlerden, kampanyalardan, hediye çeklerinden de yararlanabilecek. Bunun yanı sıra EMITT, tatilcilere binlerce tatil seçeneğini bir arada sunarak fiyat karşılaştırma imkanı da sağlıyor.

Bu yılki konuk ülkenin Yemen olduğu EMITT Fuarı’nda birbirinden renkli etkinlikler ve sürpriz çekilişler yapılacak. Ekin ve ITE Group tarafından düzenlenen EMITT’e bölge kalkınma ajanslarının yanı sıra Türkiye’nin belli başlı tüm seyahat acenteleri, tur operatörleri, otelleri, havayolu şirketleri, İl Kültür ve Turizm Müdürlükleri, beldeler ve 60 ülkenin Turizm Bakanlıkları ve temsilcilikleriyle birlikte tur operatörleri, otelleri, havayolu ve kruvaziyer şirketleri ile turizme yönelik ürün ve hizmetleri olan tüm kuruluşlar katılıyor. EMITT ile daha ayrıntılı bilgiyi www.emittistanbul.com adresinden bulabilirsiniz.