Effective İstanbul stüdyoları faaliyette

Almanya çıkışlı Effective İstanbul Stüdyoları radyo spotları, cıngıl, dublaj ve müzik kayıtlarının yanı sıra...

13.06.2008 - 14:14 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Almanya çıkışlı Effective İstanbul Stüdyoları radyo spotları, cıngıl, dublaj ve müzik kayıtlarının yanı sıra her türlü sesli prodüksiyonlarla faaliyete başladı. Uluslararası reklam tecrübesine sahip bir takımla yola çıkan Effective, sıcak ve samimi bir ortamın yanı sıra kaliteli teknik bakış açısı ve farklı kreatif imkanlar sunuyor. Radyo spot ve sesli reklam prodüksiyonlarında yaratıcı bir alternatif olarak kurulan Effective, düşünce yapısı ile monotonluğa ve sıradanlığa düşman.

Effective’in teknik mühendisi yıllarca yurt dışında yaşamış SAE’ de ses eğitimi almış aynı zamanda elektronik müzik piyasasının Dj 2fun olarak yakından tanıdığı bir isim ‘Tufan Dağtekin’. Effective İstanbul’un yeri oldukça merkezi. Balmumcu’da 3 stüdyo ve bir kontrol odası ile yaklaşık 200m2’lik bir alanda faaliyet gösteriyor.

Radyo ve dublaj gibi medya prodüksiyonlarının yanında müzisyenlere de demo kayıt ve albüm prodüksiyonu konusunda destek olan Effective takımı, Mart 2008’den bu yana gerek reklam sektörü gerekse müzik çevrelerine kadar uzanan oldukça renkli bir yelpazeye hitap ediyor.

Showreel ve daha geniş bilgi için www.effective.com.tr