EFES marka aktivasyonu için ajansını seçti

Efes bu yılın sonuna çeşitli marka aktivasyonu, gerilla, online aktivasyon, alternatif mecra brieflerine çalışmak için kreatif ajans Torke’u seçti.

03.06.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Efes bu yılın sonuna çeşitli marka aktivasyonu, gerilla, online aktivasyon, alternatif mecra brieflerine çalışmak için kreatif ajans Torke’u seçti. Portekiz asıllı gerilla ve alternatif iletişim ajansı Torke, İstanbul’da Haziran 2010’dan itibaren faaliyet gösteriyor.

Efes çeşitli markalarına iletişim teknikleri üretmek için Torke’a yöneldi; Torke Istanbul’un Country Manager’ı Zeynep Zilelioğlu “amacımız markanın mesajını farklı yöntemlerle iletmek ve herşeyden önce bunu Efes’in eğlence değerini kullanarak yapmak. Efes yenilikçi projeler üretmek ve yeni mecralar aramak için ideal bir marka” dedi.

Efes’le işbirliğine One Love Festival için marka aktivasyonları düşünerek başlayacak olan Torke’un CEO’su Andre Rabanea ekledi: “bira markalarıyla çalışmak konusunda tecrübeliyiz ve bu konuda yurtdışında çeşitli ödüller aldık. Efes’le çalışmak bizim için yeni ve zorlu bir fırsat, farklı düşünmemiz gerekiyor, zaten buda yapmayı en çok sevdiğimiz iş.”