Efes Bira Grubu’nda yeni yapılanma

Efes Bira Grubu'nda 'kurumsal ilişkiler regülasyon ve yönetsel işler departmanı' kuruldu. Departman sorumluluğunu...

20.04.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Efes Bira Grubu İnsan Kaynakları Direktörü Saltuk Ertop, yeni kurulan departmana da direktörlük edecek.

Efes Bira Grubu’nda ‘kurumsal ilişkiler regülasyon ve yönetsel işler departmanı’ kuruldu. Departman sorumluluğunu Efes Bira Grubu İnsan Kaynakları Direktörü Saltup Ertop üstlendi.

Efes Bira Grubu İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini 2008 yılından bu yana yürüten Saltuk Ertop, bu görevinin yanısıra yeni kurulan kurumsal ilişkiler regülasyon ve yönetsel işler departmanının direktörü olarak da atandı.

Ertop’un direktörlüğünü üstleneceği yeni departmanın sorumluluk alanlarında, kurumsal itibar yönetimi, kamuyla ilişkiler, iş etiği ve uyum, kurumsal sorumluluk ve sürdürebilir gelişme yer alıyor.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlayan Saltuk Ertop, aynı üniversiteden vergi hukuku yüksek lisans, Wales University’den Finans Executive MBA diplamasını aldı.

Profesyonel iş yaşamına 1990 yılında Çaylıgil&Gündoğdu Hukuk Firması’nda avukat olarak başlayan Ertop, 1993-2008 yılları arasında Alcatel Türkiye’de, Belçika, Fransa ve Hindistan’da hukuk, insan kaynakları ve operasyon alanlarında çeşitli görevlerde bulundu.

Saltuk Ertop, Efes Bira Grubu’na Mart 2008’de insan kaynakları direktörü olarak katıldı.