Eczacıbaşı Oralet’i geri getirdi

Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, 1960’lı yıllardan bu yana Türk ailelerinin sevgilisi olan Oralet markasını yeniden piyasaya sundu.

06.08.2007 - 14:39 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, 1960’lı yıllardan bu yana Türk ailelerinin sevgilisi olan Oralet markasını yeniden piyasaya sundu.

Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, 1960’lı yıllardan bu yana Türk ailelerinin sevgilisi olan Oralet markasını yeniden piyasaya sundu. Sadece otel, motel, tatil köyü ve restoranlar gibi ev dışı kullanım pazarına yönelik olarak 450 g’lık endüstriyel ambalaj boyutunda ve şerbetlik makinesiyle kullanılmak üzere üretilen Oralet’in ürün gamında, portakal, limon ve vişne aromalı çeşitler bulunuyor. 2006 yılında tekrar satışa sunulan Oralet, böylece 13 yıl aradan sonra kalplerimizdeki yerine geri döndü.

Kimimizin çocukluk anılarında, kimimizin ilk gençlik serüveninde önemli hatıraların tadı olarak yer eden Oralet’i kuşkusuz bilmeyenimiz yoktur. Hem sıcak, hem soğuk içildiği gibi pastası da yapılan Oralet, babaların çay içtiği ortamlarda çocuklar için vazgeçilmez içeceğin adıydı. Kış aylarında içimizi ısıtacak sıcacık meyveli bir tat, yaz aylarında ferahlatıcı bir serinlik, hatta çoğumuzun çocukluğunda annelerden gizli mutfakta kaşıkladığımız, dilimizin üstünde eriyen renkli, eğlenceli, meyveli tanecikler… Bu keyifli lezzet, hala Türk insanı için özel bir lezzet olma özelliğini koruyor.

Üretimine ara verilen süre içinde bile marka değerini koruyan ve kategoriye adını vermiş olan Oralet, yenilenmiş formülüyle hem çok lezzetli hem de C vitaminli. Yeni Oralet, eski formülasyonundan farklı olarak toz formda ve soğuk içilmek üzere geliştirildi. Limon, portakal ve vişne aromalı çeşitleriyle Oralet 7’den 70’e herkesin hayatına tat katmaya devam edecek.