Eczacıbaşı Bilişim’e yeni pazarlama müdürü

Eczacıbaşı Bilişim Pazarlama ve Satış Müdürlüğü’ne sektörünün deneyimli isimlerinden...

10.06.2008 - 16:14 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Eczacıbaşı Bilişim BT sektörünün deneyimli isimlerinden Mustafa Ertuş’u “Pazarlama ve Satış Müdürü” olarak yönetim ekibine kattı.

Eczacıbaşı Bilişim Pazarlama ve Satış Müdürlüğü’ne getirilen Mustafa Ertuş, yeni göreviyle birlikte Eczacıbaşı Bilişim’in; yazılım, ürün, hizmet ve çözümlerinin pazarlama ve satış çalışmalarını yürütecek.

Boğaziçi Üniversitesi Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden 1990 yılında mezun olan Mustafa Ertuş, aynı üniversitenin İşletme Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı.

İş yaşamına 1991 yılında Bekoteknik pazarlama departmanında başlayan Ertuş; daha sonra IBM Software’de Ürün Yöneticisi olarak görev yaptı.

Mustafa Ertuş IBM Software’den sonra sırasıyla Mikro Yazılımevi Satış Pazarlama Müdürlüğü, Oracle Türkiye’de Endüstri Grubu Yöneticiliği, Siemens Business Services İş Geliştirme Yönetmenliği ve Meteksan Sistem’de İş Zekası Bölüm Yöneticiliği gibi farklı pozisyonlarda başarılı çalışmalar yaptı.

Eczacıbaşı Bilişim’deki yeni göreviyle ilgili kısa bir açıklama yapan Mustafa Ertuş şunları söyledi:

“Türkiye’nin en saygın gruplarından Eczacıbaşı Topluluğu’nda göreve başlamış olmaktan büyük bir mutluluk ve onur duyuyorum. Eczacıbaşı Bilişim çatısı altında tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte hayata geçireceğimiz başarılı projelerle, önümüzdeki dönemde de Türk Bilişim sektörüne katma değer sağlamayı hedefliyoruz.”