DYH Yaratıcılık Ödülleri’ne başvurular 5 Kasım’da başlıyor

Doğan Yayın Holding (DYH) bünyesinde, grup çalışanları arasında yaratıcı projelerin gelişmesini teşvik etmek ve

25.10.2007 - 10:04 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Doğan Yayın Holding (DYH) bünyesinde, grup çalışanları arasında yaratıcı projelerin gelişmesini teşvik etmek ve bireysel çalışanı motive etmek amacıyla gerçekleştirilen “DYH Yaratıcılık Ödülleri” yarışması bu yıl beşinci kez yapılacak. Başvuru tarihleri 5 Kasım 2007-19 Aralık 2007 olarak belirlenen yarışmada grup çalışanlarının 2007 yılına ait eserleri yarışacak.

Yılın En Yaratıcı Çalışanı, En Yaratıcı Yeni, En Yaratıcı Gazete Projesi, En Yaratıcı TV-Radyo Projesi, En Yaratıcı Dergi-Kitap Projesi, En Yaratıcı PR ve İletişim Projesi, En Yaratıcı Sosyal Sorumluluk Projesi, En Yaratıcı Ürün/Marka Geliştirme Projesi ve En Yaratıcı Satış Projesi ve Jüri Özel Ödülü kategorilerinin belirlendiği yarışmanın ödül töreni ise 17 Ocak 2008’de yapılacak.

Yılın En Yaratıcı Çalışanı’nın otomobille ödellendirileceği yarışmanın diğer ödülleri ise şöyle; Yılın En Yaratıcı Yeni Ödülü; Yurtdışında mesleki alanda bir aylık mesleki eğitim programı ve dizüstü bilgisayar, Yılın En Yaratıcı Projesi; her alt kategori için ekip üyelerine birer diz üstü bilgisayar, Jüri Özel Ödülü; Projeye göre bireye veya ekip üyelerine birer diz üstü bilgisayar.

17 kişilik jüri

Yarışmanın jüri üyeliklerinde Televizyon Yayıncıları Derneği Başkanı ve DYH Başkan yardımcısı Nuri M. Çolakoğlu, Arçelik&Beko Genel Müdürü Aka Gündüz Özdemir, Dream Desing Factory Kurucu Ortak ve Tasarımcı Arhan Kayar, Tasarımcı Bahar Koçan, IMAGE Halkla İlişkiler Onursal Başkanı Betül Mardin, Microsoft Türkiye Genel Müdürü Çağlayan Arkan, Peynir Gemisi&Yapımcı-Yazar Gani Müjde, Reklamverenler Derneği Başkanı Hakan Uyanık, Akbank Genel Müdür Yardımcısı Hayri Çulhacı, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Hüsamettin Koçan, Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Jeffi Medina, Oyuncu-Yazar Meral Okay, Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Oya Eczacıbaşı, Reklamcı Serdar Erener, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Suat Gezgin, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeki Alpan, Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan yer alıyor.

Kaynak: Referans