Dubai Lynx’te iki kategorinin jüri başkanı belirlendi

2008’de ikincisi düzenlenecek olan Dubai Lynx Awards’ın Doğrudan Pazarlama ve İnteraktif kategorilerinin Jüri Başkanı belirlendi…

12.12.2007 - 11:38 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

2008’de ikincisi düzenlenecek olan Dubai Lynx Awards’ın Doğrudan Pazarlama ve İnteraktif kategorilerinin Jüri Başkanı belirlendi…

2008 Dubai Lynx Awards’ta Doğrudan Pazarlama ve İnteraktif kategorilerinin jüri başkanlığını Wunderman Central Europe CEO’su Wolfgang Haf yapacak.

3 yıl boyunca Wunderman Asia-Pasifik başkanlığı yapmasının ardından Avrupa’ya dönen Wolfgang Haf, şuanda Frankfurt’ta Wunderman’ın Almanya, Merkez ve Doğu Avrupa pazarlarının başında bulunuyor.

14 yıllık reklamcılık, dijital de dahil olmak üzere doğrudan pazarlama tecrübesine sahip olan Wolfgang Haf, yaratıcı takıma olan yakınlığı ve ödülleri ile tanınıyor. Haf’ın çalıştığı müşteriler arasında American Express, Ford, Jaguar, Land Rover, Mazda, Microsoft Lufthansa ve Citibank gibi devler bulunuyor.

2008 Dubai Lynx Awards Jürisinde aktif rol almaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Wolfgang Haf, “Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerinden öne çıkan reklam işlerini incelemek ve karşılaştırıp değerlendirmek hem çok önemli hem de heyecan verici bir fırsat“ dedi.

Dubai Lynx Awards, 31 Mart – 2 Nisan 2008 tarihleri arasında Dubai’de düzenlenecek 1. Dubai Uluslararası Reklam Festvali kapsamında gerçekleştirilecek.