DPİD’e üç yeni üye

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin (DPİD) üyeleri arasına üç yeni üye daha katıldı...

05.03.2008 - 11:27 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin (DPİD) üyeleri arasına üç yeni üye daha katıldı. Sektörün tek sivil toplum kuruluşu olan DPİD, TAKTX, Euromessage ve Bezoone firmalarının katılımıyla üye sayısını 30’a yükseltti.

2005 yılında sektöre vizyon kazandırmak, büyümesini sağlamak, hizmeti sağlayan ve hizmeti alanlar arasında sağlıklı bir iletişim kurmak, hizmet kalitesini yükseltmek ve haksız rekabete karşı mücadele etmek amacıyla kurulan DPİD’e (Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği) üç yeni üye daha katıldı.TAKTX, Euromessage ve Bezoone firmalarının katılımıyla 30’a ulaşan üye sayısı ile DPİD, sektörün tek sivil toplum kuruluşu olma özelliğini taşıyor.

TAKTX Strategic Marketing Group: TAKTX Strategic Marketing Group: CRG Group bünyesinde yer alan TAKTX, event, saha aktiviteleri, doğrudan pazarlama ve reklam konularında tam hizmet anlayışıyla müşterileri için değer yaratmakta.

Euro Message: 2003 yılından bu yana sektörde lider şirketlerin müşterileri ile olan ilişkilerini uzmanca, stratejik bir bakışla asiste eden ve Altuğ İnci liderliğinde kurulan Euro Message, e-pazarlama konusunda sunduğu çözümleri ile şirketlerin mevcut müşterilerini güçlendirmelerini ve yeni müşteriler kazanmalarını sağlamakta.

Bezoone: 2007’de kurulmuş olan beZoone; interaktif reklam ajansı olarak yaptığı çalışmaların yanı sıra küçük, orta ya da büyük ölçekteki DOTCOM projeleri, içeriğe dayalı güncelleme operasyonu bazlı projeler, interaktif içerik araçları, kurumsal web çözümleri üzerine de hizmetler sunuyor.