Domino’s Pizza’dan ödüllü oyun “Pizza Birader”

Domino’s Pizza, akıllarda yer eden tadına farklı konseptlerdeki ödüllü web oyunları ile de neşe katıyor.

24.04.2012 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Dijital mecrayı en aktif kullanan markalardan Domino’s Pizza, bu sefer aynı anda birçok kişinin online olarak katılıp yarışabileceği multiplayer türünde bir oyunla karşımıza çıkıyor.

Domino’s Pizza’nın yeni oyunu “Pizza Birader” http://pizzabirader.dominos.com.tr üzerinden oynanabiliyor. İki kişinin karşılıklı yarışacağı Pizza Birader’de oyuncular, bulundukları oyun platformu üzerinde zar atıp ilerleyerek, verilen siparişi rakiplerinden önce tamamlayabilmeyi hedefliyor.

İki ödül döneminden oluşacak oyunun ilk ödül dönemi 25 Nisan – 31 Mayıs arası. İkinci ödül dönemi ise 1 Haziran – 15 Temmuz arasında gerçekleşecek.  Her iki ödül döneminin sonunda; en yüksek puanı alan ilk üç kişi iPhone 4, sonraki beş kişi Playstation 3, ilk 100 kişi bedava orta boy Yeni İtaliano pizza kuponu ve dönem boyunca herhangi bir oyunu tamamlayan herkes orta boy pizzalarda yüzde 50 indirim kuponu kazanacak. Ayrıca oyuncular, Pizza Birader’e arkadaşlarını davet ettikçe ekstra puanlar kazanıp, şanslarını arttıracaklar.