Disney Channel Türkiye 1 yaşında

Tüm aile fertlerini “Hayal ve Eğlence Dolu Bir Dünya” ile buluşturan

11.04.2008 - 15:45 | MediaCat

Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
+

Tüm aile fertlerini “Hayal ve Eğlence Dolu Bir Dünya” ile buluşturan Disney Channel, Türkiye’de 1. yaşını kutluyor…

Kayıp Balık Nemo, Küçük Deniz Kızı, High School Musical, Jump In!, Hannah Montana, Mickey Fare’nin Kulüp Evi, Arkadaşlarım Tigger ve Pooh, Kim Possible, Tam Raven’a Göre, Zack ve Cody’nin Lüks Yaşamı gibi tüm dünyada yankı uyandıran programlarla Türk izleyicilerin büyük beğenisini kazanan Disney Channel Türkiye, 29 Nisan’da “1” yaşına basıyor.

DIGITURK 67. kanaldan yayın yapan Disney Channel, bir yıl süresince hem aileleri hem de çocukları birbirinden kaliteli programlarla buluşturdu. “Okul Öncesi” programlarla minik izleyicileri eğlendirirken öğrenmelerine yardımcı olan Disney Channel, “Çocuk” ve “Gençler”e yönelik programları ve filmleri ile de tüm aile fertlerini ekran başına toplamayı başardı.

İki Emmy ödüllü High School Musical ve devamı High School Musical 2, Jump In! ve Johnny Kapahala gibi dünya çapında fenomen olan gençlik filmleri, Kayıp Balık Nemo, Küçük Deniz Kızı, Cinderella 3 gibi tüm aileye yönelik klasik animasyon filmleri, Hannah Montana, Zack ve Cody’nin Lüks Yaşamı, Tam Raven’a Göre gibi yine dünya çapında başarıya ulaşmış gençlik dizileri, Kim Possible, Fineas ve Förb gibi modern animasyon dizileri, okul öncesi çocuklara yönelik Mickey Fare’nin Kulüp Evi, Arkadaşlarım Tigger ve Pooh, Disney’in Küçük Einsteinları, Tavşan Kasabası gibi eğlendirmeye ve eğitime odaklı animasyon dizileri ile Disney Channel, Türkiye’de kısa sürede vazgeçilmez Tv kanalları arasında yerini almayı başardı.