Disney Channel’da komedi zamanı

Türkiye’de yayına başladığı tarihten bu yana, büyük – küçük tüm ailenin en favori kanalı olan Disney Channel, komedi dizileri ile büyük beğeni topluyor.

04.10.2007 - 17:53 | MediaCat

Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
+

Türkiye’de yayına başladığı tarihten bu yana, büyük – küçük tüm ailenin en favori kanalı olan Disney Channel, komedi dizileri ile büyük beğeni topluyor.

Disney Channel’da yayınlanan komedi dizileri arasında; “Zack ve Cody’nin Lüks Yaşamı”, “Tam Raven’a Göre”, “Disney Cory Beyaz Saray”da ve Kasım ayında ekrana gelecek yepyeni dizi “Zil Çalınca” yer alıyor.

Zack ve Cody’nin Lüks Yaşamı ile bir otelin süitinde yaşayan sevimli ikizlerin yaramazlıkları ekranlara geliyor. Bu keyifli komedi dizisi, 12 yaşındaki ikizler Zack ve Cody’nin yaşamına odaklanıyor. Boston’da şık bir otelde şarkıcı olan anneleriyle birlikte, otelin süitinde yaşayan Zack ve Cody, yaramazlıkları ile oteli birbirine katıyorlar. Otel personeli tarafından durdurulmaya çalışan iki afacanın yaramazlıklarına sahne olan “Zack ve Cody’nin Lüks Yaşamı”, çocukların olduğu kadar büyüklerin de ilgisini çekiyor. Tüm aileyi ekran başına toplayan dizide, heyecan ve eğlence hiç durmadan devam ediyor.

Zack ve Cody’nin Lüks Yaşamı; Pazartesi’den Perşembe’ye 20.10, Cumartesi – Pazar ise 20.40’ta Disney Channel’da.

Disney Cory Beyaz Saray’da dizisinde, Amerika Başkanı ile Beyaz Saray’da oturan Cory’nin maceraları ekranlara geliyor. Beyaz Saray’ın mutfağını Cory’nin babası idare ediyor. Bu durumu hayatının iş fırsatı olarak gören Cory, sonu olmayan girişimci fikirlerini geliştirmek için elinden geleni yapıyor. Başkanın sekiz yaşındaki kızı ile uğraşmak zorunda olan Cory, bu zorlu hayata alışmaya çalışıyor.

Cory Beyaz Saray’da; Pazartesi’den Perşembe’ye 19.50, Cumartesi – Pazar ise 21.00’de Disney Channel’da.

Tam Revan’a Göre ile geleceği görme yeteneği olan Raven’ın, olayları yanlış tahmin etmesi sonucu yaşanan komik olaylar ekranlara geliyor. Zil Çalınca da ise, bir okulda yaşanan eğlence ve macera dolu dakikalar, Disney Channel seyircisi ile buluşuyor.

Tam Raven’a Göre; her gün 21.25’te Disney Channel’da.