Dijital dünyaya ‘karnaval’ geldi

Spectrum Medya’dan Türkiye’deki radyo sektörünü değiştirecek yepyeni bir dijital platform: Karnaval.com.

16.03.2012 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Türkiye’nin en kapsamlı müzik platformlarından Karnaval.com, yeni müziklerin keşfedilip dinlenebileceği, sanatçılar ve gruplarla ilgili güncel haberlerin takip edilebileceği, konser bileti satın almaktan DJ’lerle sohbet etmeye kadar pek çok özelliği bünyesinde barındıran, müzikseverlere eski müzik dinleme alışkanlıklarını unutturacak bir dijital platform olarak hayata geçti.

Spectrum Medya, yeni dijital platformu Karnaval.com ile tüm müzikseverlerin karşısına çıktı. Her hafta 2,5 milyondan fazla kişiye ulaşan ve her ay 42 milyon saat dinlenen Spectrum Medya radyoları, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek sahip olduğu büyük dinleyici kitlesine kapsamlı bir dijital platform sunuyor.

Karnaval.com ile radyo tarihini değiştirdiklerini söyleyen Spectrum Medya CEO’su Ali A. Abhary “Yakın geçmişe kadar dinleyiciler yeni müzikleri sadece radyolardan keşfedebiliyorlardı. Karnaval.com sayesinde yeni sanatçı ve gruplara daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşıp, aynı zamanda arkadaşları ile anında paylaşacaklar. Yakın gelecekte yapacağımız geliştirmeleri de göz önünde bulundurduğumuzda, müzik dünyası için Karnaval.com radyodan sonraki en büyük icat” dedi.

Karnaval.com’un getirdiği diğer yeni özellikler arasında ayrıca;

•    Ücretsiz, yüksek ses kalitesinde müzik dinleme
•    Stüdyolardaki kameralar sayesinde dj ve programcıları izleme
•    Sanatçılarla ilgili fotoğraf, video ve biyografilere ulaşabilme

imkanları bulunuyor.