Dijital dünyanın nabzı Boğaziçi’de atacak

Boğaziçi Üniversitesi'nde düzenlenecek "Digital Times Summit", 21 Mart'ta gerçekleşecek.

17.03.2015 - 15:35 | MediaCat

Boğaziçi Üniversitesi'nde 'Maske Düştü, İletişim Göründü'
0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Boğaziçi Üniversitesi, Digital Times Summit‘e ev sahipliği yapıyor. İletişim, iş dünyası, reklam, pazarlama gibi farklı disiplinlerin dijitalleşen dünyaya tepkilerini, gelişim ve değişim süreçlerini incelemeyi hedefleyen zirve, dijital dünyanın nabzını tutmayı hedefliyor.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı ile sosyal medya ekibi tarafından ilk olarak geçtiğimiz yıl düzenlenen zirvenin ev sahipliğini Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker üstleniyor.

Zirvede, THY İnteraktif Pazarlama İletişimi Müdürü Neşet Dereli, MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan, Google EMEA Analytics & Dönüşüm Danışmanı Cemal Büyükgökçesu, Microsoft Advertising & Online Türkiye Müdürü Bilhan Bilge, Dijital İletişim Danışmanı Ercüment Büyükşener gibi sektörün önde gelen isimleri konuşmacı olarak yer alacak.

Sektör profesyonellerinin ve dijital dünyaya ilgi duyan üniversite öğrencilerinin katılımına açık olan zirve, 21 Mart 2015 Cumartesi günü 10.00’da Albert Long Hall’de gerçekleşecek.