Digiturk eDergi Mayıs sayısı özel kapağıyla AppStore’da

Digiturk eDergi Mayıs sayısı “Özel Kapak Projesiyle” Applestore’da.

09.05.2012 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Digiturk eDergi’nin Mayıs 2012 sayısında ilk kez kapak için özel prodüksiyon gerçekleştirildi. Turkmax Heberler ekibinin yaratıcı katkılarıyla hayata geçen “Digiturk eDergi hareketli kapak”, dijital dergi yayıncılığının renkli ve iyi bir örneği oldu.  
 
Digiturk eDergi’nin yeni sayısında Digiturk’te Mayıs ayında yayınlanacak olan 3D filmler, belgeseller ve spor içeriği; Salon filmi The Muppets’ın karakter tanıtımları, Moviemax Festival’in öne çıkan filmleri ve dizi kanallarındaki sezon finalleri üzerine interaktif öğelerle zenginleştirilmiş sayfalar bulunuyor. Ayrıca Turkmax’ta yayınlanan Buyrun Paylaşalım program sunucuları Belit Özükan ve Aret Vartanyan ile İZ TV’de yayınlanacak bir belgesele imza atan Tan Sağtürk’ün söyleşileri de uygulamada yer alıyor.
 
Sevilen film, dizi ve programlara dair merak edilen tüm içeriklerin yer aldığı Digiturk eDergi’de, dijital yayıncılığın sunduğu tüm fırsatlardan yararlanılıyor. Akan yazılar, kayan galeriler, tam ekranda izlenebilen videolar, buton galeriler ve voice over sayfalarıyla zenginleştirilen Digiturk eDergi’de, kapak dahil tüm sayfalar çift yönlü okumaya uygun olarak dikey ve yatay tasarım alternatifleriyle hazırlanıyor.